• Wyprzedaż!
  • -25%
  • Zniżka 25%

Chabrowy kombinezon damski z zakładanym dekoltem 95-2

131,99 zł
175,99 zł
Brutto

Niebieski kombinezon damski wykonany z lekkiej i miękkiej tkaniny, jest wygodny i komfortowy. Kombinezon idealny do pracy, na co dzień, spotkanie ze znajomymi bądź wyjście do kina. Niebieski kombinezon ładnie podkreśli urodę niebieskookich blondynek bądź kobiet o delikatnej karnacji.

Skład kombinezonu: poliester i wiskoza.

Pośpiesz się! Zostało tylko 1 produktów na stanie!
Rozmiar
Ilość

  • Darmowa dostawa Darmowa dostawa
  • Zwrot lub wymiana Zwrot lub wymiana
  • Zakupy w minutę Zakupy w minutę

Niebieski kombinezon damski wykonany z lekkiej i miękkiej tkaniny, jest wygodny i komfortowy. Kombinezon idealny do pracy, na co dzień, spotkanie ze znajomymi bądź wyjście do kina. Niebieski kombinezon ładnie podkreśli urodę niebieskookich blondynek bądź kobiet o delikatnej karnacji.

Skład kombinezonu: poliester i wiskoza.

Wymiary mierzone są na płasko - bez rozciągania materiału (+/- 2 cm).

Wymiary:XSSMLXLXXL
Od pachy do pachy (A)424446475054
Talia (B)343536394245
Biodra (C)475052535559
Dł. od pachy (D)133133134134135136
Dł. od ramienia (E)150150152153153156
Udo (F)242425262830
Dł. nogawki (G)787878787879
NUM-95-2
1 Przedmiot

Specyficzne kody

Nowy produkt

Chabrowy kombinezon damski...

175,99 zł 131,99 zł

„Informujemy, iż w celu realizacji usług dostępnych w naszym sklepie, optymalizacji jego treści, dostosowania sklepu do Państwa indywidualnych potrzeb oraz personalizacji wyświetlanych reklam w ramach zewnętrznych sieci remarketingowych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies można kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego sklepu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Więcej informacji zawartych jest w polityce prywatności sklepu.”

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć