• Wyprzedaż!
  • -15%
  • Zniżka 15%

Czarny kombinezon damski z zakładanym dekoltem 95-3

149,59 zł
175,99 zł
Brutto
Czarny elegancki damski kombinezon z kopertowym dekoltem. Kombinezon został wyprodukowany w Polsce przy użyciu materiałów najwyższej jakości. Wygodny czarny kombinezon powinien znaleźć się w szafie każdej kobiety. Poznaj więcej kombinezonów damskich przeglądając kategorie Kombinezony na Lacoco.pl
Skład materiałowy kombinezonu: poliester i wiskoza
Pośpiesz się! Zostało tylko 1 produktów na stanie!
Rozmiar
Ilość

  • Darmowa dostawa Darmowa dostawa
  • Zwrot lub wymiana Zwrot lub wymiana
  • Zakupy w minutę Zakupy w minutę
Czarny elegancki damski kombinezon z kopertowym dekoltem. Kombinezon został wyprodukowany w Polsce przy użyciu materiałów najwyższej jakości. Wygodny czarny kombinezon powinien znaleźć się w szafie każdej kobiety. Poznaj więcej kombinezonów damskich przeglądając kategorie Kombinezony na Lacoco.pl
Skład materiałowy kombinezonu: poliester i wiskoza.

Wymiary mierzone są na płasko - bez rozciągania materiału (+/- 2 cm).

Wymiary:XSSMLXLXXL
Od pachy do pachy (A)424446475054
Talia (B)343536394245
Biodra (C)475052535559
Dł. od pachy (D)133133134134135136
Dł. od ramienia (E)150150152153153156
Udo (F)242425262830
Dł. nogawki (G)787878787879
NUM-95-3
1 Przedmiot

Specyficzne kody

Nowy produkt

Czarny kombinezon damski z...

175,99 zł 149,59 zł

„Informujemy, iż w celu realizacji usług dostępnych w naszym sklepie, optymalizacji jego treści, dostosowania sklepu do Państwa indywidualnych potrzeb oraz personalizacji wyświetlanych reklam w ramach zewnętrznych sieci remarketingowych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies można kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego sklepu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Więcej informacji zawartych jest w polityce prywatności sklepu.”

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć